Welcome
ورود به سايت  |  ثبت نام كاربر
پنجشنبه, مرداد 02, 1393
کمک به بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل
اخبار استانی مسکن مهر
گروه های خبری
نظر سنجی
مشکل تاخیر در اجرای پروژه مسکن مهر را در چه میدانید.

ثبت نظر  مشاهده نتایج
آمار بازدیدکنندگان
اطلاعیه 1

قابل توجه کلیه تعاونی مسکن های سراسر کشور :

به اطلاع کلیه تعاونی مسکن ها سراسر کشور می رساند جهت انتشار رایگان اخبار ، اطلاعیه ،مجامع عمومی ، مناقصه و مزایده تعاونی خود در اولین پایگاه اطلاع رسانی تعاونی مسکن های سراسر کشور و بهبود بخشیدن به اطلاع رسانی به اعضاء ، خواهشمند است اطلاعات فوق را همراه با  شماره تماس و مشخصات به پست الکترونیکی  info@tavoni-maskan.ir ارسال نمائید.

اخبار مسکن مهر استان ها

پیمانکاران مسکن مهر همدان در صورت تاخیر در اجرا جریمه می‌شوند

استاندار همدان گفت: تأخیر پیمانکاران استان همدان در اجرای طرح مسکن مهر به هیچ وجه قابل قبول نیست و جریمه‌های سنگین در انتظار آنان خواهد بود.

 

تاریخ انتشار : 02/خرداد/1390

پیمانکاران مسکن مهر همدان در صورت تاخیر در اجرا جریمه می‌شوند

همدان - خبرگزاری مهر: استاندار همدان گفت: تأخیر پیمانکاران استان همدان در اجرای طرح مسکن مهر به هیچ وجه قابل قبول نیست و جریمه‌های سنگین در انتظار آنان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر در همدان، کرم‌ رضا پیریایی یکشنبه در پایان بازدید یکروزه از پروژه‌های مسکن مهر همدان اظهار داشت: جریمه پیمانکاران بر اساس تأخیر در تحویل پروژه‌های عمرانی قاعده ای کلی در استان همدان است.

وی اظهار داشت: این موضوع در نامه‌ای از سوی معاون عمرانی استاندار به تمام پیمانکاران پروژه‌های مسکن مهر استان همدان ارسال خواهد شد.

پیمانکاران مسکن مهر را در موعد مقرر تحویل دهند

پیریایی تاکید کرد: پیمانکاران باید پروژه های مسکن مهر را در موعد مقرر به صاحبان آن تحویل دهند.

وی از سرکشی مستمر به طرح‌های مسکن مهر در استان همدان خبر داد و افزود: باید پروژه‌های مسکن مهر استان همدان در سه مقطع زمانی خردادماه، هفته دولت و دهه فجر به بهره‌برداری برسند.

استاندار همدان با بیان اینکه با همه پیمانکاران، سازندگان و مجموعه مدیران در بخش مسکن مهر همکار هستیم، گفت: باید قدرت و توانایی خود را برای خدمت به مردم بکار گیریم.

وی با تأکید بر تشکیل کمیته‌ای برای رفع مشکلات تعاونی ها و پیمانکاران مسکن در همدان افزود: این کمیته با حضور معاون عمرانی استانداری، مدیرکل مسکن و شهرسازی، مدیرکل تعاون و فرماندار همدان تشکیل می شود و باید مشکلات را حل و فصل کنند.

اتحادیه های مسکن مهر همدان با مشکل مواجه شده اند

پیریایی از نبود مشکل در میان تعاونی ها و اتحادیه های دیگر شهرستان های استان همدان خبر داد و گفت: تنها اتحادیه ها و تعاونی های شهرستان همدان با مشکل مواجه شده اند که فرماندار همدان باید در نشستی با حضور پیمانکاران و تعاونی ها مشکلات را بررسی و رفع کند.

پیریایی با اشاره به اظهارنظر برخی مدیران مبنی بر ارجاع برخی مشکلات به مراجع قضایی اظهار داشت: مسئولیت اصلی مدیران خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات آنان است و باید از هیچ کوششی برای رسیدگی به خواست مردم دریغ نکنند.

استاندار همدان از مسئولان اتحادیه‌ها و پیمانکاران خواست مسائل کاری و مشکلات خود را با فرمانداران در میان گذاشته تا فرمانداران برای رفع مشکلات اقدام کنند.

6700 مسکن مهر در همدان ساخته می شود

فرماندار همدان نیز در این بازدید تعهد شهرستان همدان در بخش مسکن مهر را شش هزار و 700 واحد بیان کرد و گفت: این تعداد واحد تا پایان سال تحویل متقاضیان می‌شود.

حسن قهرمانی‌مطلق بازدیدهای مستمر از پروژه های مسکن مهر را مایه دلگرمی مردم و پیمانکاران دانست و گفت: این حرکت انگیزه لازم را برای تسریع در کارها به وجود می‌آورد.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان نیز از عقد قرارداد هشت هزار و 700 واحد مسکن مهر در شهرستان همدان خبر داد و اظهار داشت: تاکنون هفت هزار و 600 واحد پروانه ساختمانی دریافت کرده‌اند.

اصغر مجیدی اضافه کرد: تاکنون هفت هزار و 550 واحد به مرحله پی‌سازی رسیده و افزون بر هزار و 700 واحد نیز در مرحله نازک کاری هستند.

تامین برق مسکن مهر همدان حل شده است

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان نیز گفت: در بخش تامین برق در استان همدان هیچ مشکلی وجود ندارد.

حاجی رضا تیموری افزود: در حال حاضر 25 پروژه برق رسانی با اعتباری افزون بر 10 میلیارد ریال در شهر همدان در حال اجراست.

وی ادامه داد: شبکه برق در هر مجموعه ای از بخش مسکن مهر که عملیات آماده سازی آن به انجام برسد در اسرع وقت احداث خواهد شد.

استاندار همدان در برنامه بازدید از پروژه‌های مسکن مهر شهرستان همدان، از پروژه 432 واحدی تعاونی مسکن مهر فرهنگیان، مسکن مهر 120 واحدی شهرک شهید بهشتی، 156 واحدی نوژه، دو هزار و 230 واحدی مشاغل آزاد و 200 واحدی میلاد بازدید کرد.

پروژه 432 واحدی مسکن مهر فرهنگیان در 12 بلوک 36 واحدی با زیربنایی حدود 42 هزار مترمربع در حال ساخت است و اواخر نیمه اول سال جاری به بهره‌برداری می رسد.

پروژه 120 واحدی مسکن مهر شهرک شهید بهشتی نیز در 10 بلوک 12 واحدی و در شش هزار مترمربع احداث شده که تاکنون 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

پروژه دو هزار و 230 واحدی مشاغل آزاد نیز در دهه فجر بهره برداری خواهد شد.

 
 
);