Welcome
ورود به سايت  |  ثبت نام كاربر
جمعه, مرداد 03, 1393
کمک به بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل
اخبار استانی مسکن مهر
گروه های خبری
نظر سنجی
مشکل تاخیر در اجرای پروژه مسکن مهر را در چه میدانید.

ثبت نظر  مشاهده نتایج
آمار بازدیدکنندگان
اطلاعیه 1

قابل توجه کلیه تعاونی مسکن های سراسر کشور :

به اطلاع کلیه تعاونی مسکن ها سراسر کشور می رساند جهت انتشار رایگان اخبار ، اطلاعیه ،مجامع عمومی ، مناقصه و مزایده تعاونی خود در اولین پایگاه اطلاع رسانی تعاونی مسکن های سراسر کشور و بهبود بخشیدن به اطلاع رسانی به اعضاء ، خواهشمند است اطلاعات فوق را همراه با  شماره تماس و مشخصات به پست الکترونیکی  info@tavoni-maskan.ir ارسال نمائید.

اخبار مسکن مهر استان ها

طرحهای مسکن مهر پردیس به بهره برداری می رسد

بخشدار بخش مرکزی تهران گفت: بخشی از واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر پردیس در خردادماه و بخشی دیگر در شهریورماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

تاریخ انتشار : 05/خرداد/1390

طرحهای مسکن مهر پردیس به بهره برداری می رسد

پردیس - خبرگزاری مهر: بخشدار بخش مرکزی تهران گفت: بخشی از واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر پردیس در خردادماه و بخشی دیگر در شهریورماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

محمود مصلحی شاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر بخشی از طرحهای مسکن مهر پردیس تکمیل و برخی دیگر نیز در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

این مسئول پیرامون زمان افتتاح این طرحهای مسکونی عنوان کرد: بخشی از واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر شهر جدید پردیس در خردادماه و بخشی دیگر در شهریور ماه سال جاری تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت پروژه های فاز 9 مسکن مهر این شهر خاطرنشان کرد: در حال حاضر پروژه های فاز 9 پردیس در مرحله سفت کاری قرار داشته و با پیشرفتی مناسب در حال اجراست.

پردیس یکی از شهرهای اقماری جدید تهران و پر جمعیت ترین منطقه مسکونی شمالشرق این استان محسوب می شود که در فاصله ۲۰ کیلومتری پایتخت و دامنه رشته کوههای البرز قرار گرفته است.

بر اساس آخرین آمار به دست آمده جمعیت این شهر 100 هزار نفر است و بر طبق طرح جامع، تا 500 هزار نفر را در خود پذیرا خواهد بود.

 
 
);