Welcome
ورود به سايت  |  ثبت نام كاربر
پنجشنبه, ارديبهشت 04, 1393
ورود به سایت


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

گروه های خبری
اخبار استانی مسکن مهر
آرشیو ماهانه
لینک
تبلیغات

اطلاعیه

قابل توجه کلیه تعاونی مسکن های سراسر کشور :

 به اطلاع کلیه تعاونی مسکن ها سراسر کشور می رساند جهت انتشار رایگان اخبار ، اطلاعیه ،مجامع عمومی ، مناقصه و مزایده تعاونی خود در اولین پایگاه اطلاع رسانی تعاونی مسکن های سراسر کشور و بهبود بخشیدن به اطلاع رسانی به اعضاء ، خواهشمند است اطلاعات فوق را همراه با  شماره تماس و مشخصات به پست الکترونیکی    info@tavoni-maskan.irارسال نمائید.

 

همانگونه که مستحضر می باشید این وب سایت کاملاً شخصی بوده و تعلق به هیچ ارگان و یا نهاد دولتی ندارد و تمام هزینه های آن بصورت شخصی تامین می گردد . هدف از راه اندازی آن صرفاً اطلاع رسانی می باشد و محتوای آن کاملاً مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

جستجو

اخبار

در تمام شهرستان‌هاي استان اصفهان؛ ذاكر: طرح اجرايي مسكن مهر فولادشهر ترويج داده مي‌شود

استاندار اصفهان از ترويج و اجراي طرح مسكن مهر فولادشهر در سراسر شهرستان‌هاي اين استان خبر داد.

تاریخ انتشار: 18/بهمن/89

در تمام شهرستان‌هاي استان اصفهان؛
ذاكر: طرح اجرايي مسكن مهر فولادشهر ترويج داده مي‌شود

خبرگزاري فارس: استاندار اصفهان از ترويج و اجراي طرح مسكن مهر فولادشهر در سراسر شهرستان‌هاي اين استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از دهاقان، عليرضا ذاكراصفهاني يكشنبه شب در مراسم افتتاحيه شهرداري شهر گلشن در شهرستان دهاقان اظهار داشت: هدف از سفر به شهرستان دهاقان، افتتاح شهر گلشن بود.
وي افزود: استان اصفهان داراي بيشترين شهرداري در ميان استان‌هاي كشور است و اين خود يك موفقيت و پيشرفت بزرگ به شمار مي‌رود.
استاندار اصفهان تصريح كرد: برنامه‌هاي جديد بسياري در راستاي مقابله با خشكسالي منطقه از جمله شبكه آبرساني منطقه‌اي طراحي شده است كه در آينده نزديك اعلام خواهد شد.
ذاكراصفهاني خاطرنشان كرد: اگر به مسئله گازرساني توجه كنيم، خواهيم ديد طي چهار سال اخير بيشترين خط و لوله‌گذاري و گازرساني را به نقاط مختلف در سطح استان اصفهان داشته‌ايم.

*‌ استان اصفهان رتبه نخست ساخت مسكن را دارد
وي با اشاره به مشكلات بسياري كه در مناطق وجود دارد، اظهار داشت: محروميت‌ها بسيار است و هر چقدر كار و تلاش شود باز هم كم خواهد بود.
استاندار اصفهان افزود: در بحث مسكن استان اصفهان طي يك سال اخير رشد چشمگيري را تجربه كرده است.
ذاكراصفهاني تصريح كرد: استان اصفهان از لحاظ ساخت مسكن رتبه نخست را در سطح استان‌هاي كشور به خود اختصاص داده است.

*‌ مسكن مهر فولادشهر در شهرستان‌هاي استان ترويج داده خواهد شد
وي خاطرنشان كرد: در فولادشهر اصفهان قيمت هر خانه 27 ميليون تومان برآورد شده كه شهروندان با ارائه 4.5 ميليون تومان و اخذ 22.5 ميليون تومان وام قرض‌الحسنه چهار درصد صاحب خانه شدند و درصدد هستيم اين طرح را در تمامي شهرستان‌هاي استان اجرا كنيم.
استاندار اصفهان اظهار داشت: مشكل دولت در سال‌هاي گذشته مسكن بود ولي در زمان فعلي مشكل مسكن در دولت خدمتگزار حل شده است.
ذاكراصفهاني افزود: اگر توجه كنيم مشكل مسكن از زمان پهلوي اول تا قبل از دولت نهم يك مشكل اصلي محسوب مي‌شد.
وي تصريح كرد: بحث زمين و زمين‌خواري در زمان پهلوي فشار بسياري بر مردم وارد مي‌كرد و اين عامل سبب شده بود مردم از خانه‌دار شدن نا اميد شوند.

*‌ اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها جلوي اسراف‌ها را گرفت
استاندار اصفهان خاطرنشان كرد: با اجراي طرح هدفمند كردن يارانه‌ها جلوي بسياري از اسراف‌ها و خلاف‌ها چون قاچاق بنزين گرفته شده است و جلوگيري از اين اسراف و قاچاق بنزين سبب خواهد شد كشور ايران در آينده نزديك در بحث توليد بنزين به خودكفايي برسد و صادر كننده بنزين به كشورهاي ديگر شود.
ذاكراصفهاني اظهار داشت: هدف از اجراي طرح هدفمند كردن يارانه‌ها پيشرفت و اعتلاي كشور است.
وي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود تصريح كرد: بعد از انقلاب كشور ايران در زمينه‌هاي مختلف رشد و پيشرفت بسياري داشته است كه مهم‌ترين آن را مي‌توان در مسئله واحدهاي آموزشي ديد كه در قبل از انقلاب استان اصفهان داراي فقط دو واحد آموزشي بود ولي هم‌اكنون بيش از 100 واحد آموزشي در سطح استان مشغول به فعاليت هستند.
ذاكراصفهاني خاطرنشان كرد: امروز در استان اصفهان كارخانه هواپيماسازي مشغول به فعاليت است و اين از بركت پيروزي انقلاب اسلامي ايران به شمار مي‌رود.
وي اظهار داشت: امروز استان اصفهان در مسئله سلول‌هاي بنيادي حرف اول را مي‌زند و جايگاه بالايي در علوم پزشكي دارد كه اين از دستاوردهاي بزرگ انقلاب است.
استاندار اصفهان افزود: همگان اين روزها شاهد دستاورد‌هاي بزرگ جوانان هستيم؛ فناوري‌ها و پيشرفت‌هايي كه در سال‌هاي قبل از انقلاب حتي فكر دست‌يابي به اين فناوري‌هاي را نداشتيم.

*‌ افتتاح 16 پروژه در شهرستان دهاقان
ذاكر اصفهاني تصريح كرد: امروز بيش از 16 پروژه عمراني در سطح شهرستان دهاقان افتتاح شد.
وي خاطرنشان كرد: اين پروژه‌ها افتتاح شهرداي گلشن، افتتاح باند دوم جاده دهاقان ـ بروجن، افتتاح ورزشگاه غدير، افتتاح مدرسه امامت پوده، افتتاح سايت‌هاي مخابراتي، افتتاح شبكه آب‌رساني مسكن مهر، افتتاح پروژه اصلاح شبكه آب شرب دهاقان، افتتاح شبكه برق شهرك صنعتي پوده، افتتاح شبكه برق شهرك صنعتي دهاقان، افتتاح پروژه‌هاي آبياري تحت فشار كشاورزي، افتتاح مركز توانبخشي نور، افتتاح كارخانه بسته‌بندي حبوبات، افتتاح طرح آب‌رساني كشاورزي، افتتاح مركز بهداشت شماره يك، افتتاح دفتر خيريه فاطمه زهرا (س) و افتتاح اورژانس 115 را شامل مي‌شود.

 
به اولین پایگاه اطلاع رساني تعاوني مسكن های سراسر کشور خوش آمديد! اين پایگاه جهت اطلاع رساني در مورد تعاوني هاي مسكن مهر و غير مهر، براي تمامي هموطنان عزيز افتتاح گرديده است، از اين پس تمامي مجامع عمومی ،اطلاعيه ها و اخبارهاي مربوط به تعاوني هاي مسكن را در اين سايت مي توانيد به صورت روزانه مشاهده نماييد.

به اطلاع کاربران گرامی می رساند :

- ثبت نام در این پایگاه اطلاع رسانی کاملاً رایگان می باشد.
- تمامی اطلاعات دریافتی از سوی کاربران در این سایت کاملاً محرمانه خواهد بود.
- این پایگاه صرفاً جهت اطلاع رسانی و آگاهی دادن به اعضاء تعاونی های مسکن بوده و وابسته به هیچ ارگان و یا گروه خاصی نمی باشد و کاملاً از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.
- تمامی مطالب مندرج در این سایت از منابع معتبر گردآوری می شود و این سایت در قبال محتوای آنها هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
- مسئوليت درج آگهي در این سايت با آگهي دهنده مي‌باشد.


نکات پیشنهادی که عضو یک تعاونی مسکن باید بداند :

- خواندن اساسنامه شرکت های تعاونی مسکن مصوب وزارت تعاون (موجود در سایت)
- خواندن اساسنامه و یا اصلاحیات شرکت تعاونی مسکنی که در آن عضو هستید
- شرکت در مجامع عمومی تعاونی مسکن (مهم)
- خواندن آئین نامه نحوه تشکیل مجامع عمومی وزارت تعاون (موجود در سایت)
-آشنایی با بخشنامه های وزارت تعاون در خصوص تعاونی های مسکن
-قبل از خریداری امتیاز تعاونی مسکن ها حتماً درباره امتیاز ، تعاونی و پروژه مورد نظر اطلاعات لازم را کسب نمائید و استعلام های لازم را از مراجع ذیصلاح بعمل آورید.
- اجتناب از پرداخت وجوه نقد به تعاونی مسکن ها و در صورت لزوم رسید با امضاء مدیر عامل و مهر تعاونی دریافت نمائید
- از مدارک تحویلی به دفاتر تعاونی حتماً کپی تهیه نمائید دقت کنید داشتن کپی از مدارک بسیار مهم می یاشد.
- توجه داشته باشید چنانچه فیشی را به حساب تعاونی خود واریز می کنید حتماً در فیش نام خود را به طور خوانا و بدون قلم خوردگی بنویسید و از آن چند برگ کپی تهیه نمائید و در صورت تحویل آن به تعاونی رسید دریافت نمائید.
نرم افزار تعاونی مسکن

محل تبلیغ شما

ثبت نام مسکن مهر

کاربران
عضويت عضويت:
آخرين كاربر جديد آخرين ها: فارس
روز جديد امروز جديد: 0
ديروز جديد ديروز جديد: 0
تعداد كاربر سرتاسر: 1491

تماس با ما

  جهت تبلیغات با ایمیل زیر مکاتبه نمائید
info@tavoni-maskan.ir

شماره تماس :
09339795539

 
تماس با ما
آمار بازدیدکنندگان
 
 
);