Welcome
ورود به سايت  |  ثبت نام كاربر
چهارشنبه, مرداد 01, 1393
ورود به سایت


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

گروه های خبری
اخبار استانی مسکن مهر
آرشیو ماهانه
لینک
تبلیغات

اطلاعیه

قابل توجه کلیه تعاونی مسکن های سراسر کشور :

 به اطلاع کلیه تعاونی مسکن ها سراسر کشور می رساند جهت انتشار رایگان اخبار ، اطلاعیه ،مجامع عمومی ، مناقصه و مزایده تعاونی خود در اولین پایگاه اطلاع رسانی تعاونی مسکن های سراسر کشور و بهبود بخشیدن به اطلاع رسانی به اعضاء ، خواهشمند است اطلاعات فوق را همراه با  شماره تماس و مشخصات به پست الکترونیکی    info@tavoni-maskan.irارسال نمائید.

 

همانگونه که مستحضر می باشید این وب سایت کاملاً شخصی بوده و تعلق به هیچ ارگان و یا نهاد دولتی ندارد و تمام هزینه های آن بصورت شخصی تامین می گردد . هدف از راه اندازی آن صرفاً اطلاع رسانی می باشد و محتوای آن کاملاً مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

جستجو

اخبار

واگذاری مسکن مهر یزد

احمد اسلامی اظهار داشت: طرح مسکن مهر از سال 87 در این استان آغاز شده و این بانک تا پایان آذرماه سال گذشته با بیش از 12 هزار واحد مسکونی به مبلغ 2 هزار و 328 میلیارد ریال تسهیلات، قرارداد منعقد کرده که از این مبلغ هزار و 209 میلیارد ریال آن به مجریان طرح پرداخت شده است

26 دی 1389

احمد اسلامی اظهار داشت: طرح مسکن مهر از سال 87 در این استان آغاز شده و این بانک تا پایان آذرماه سال گذشته با بیش از 12 هزار واحد مسکونی به مبلغ 2 هزار و 328 میلیارد ریال تسهیلات، قرارداد منعقد کرده که از این مبلغ هزار و 209 میلیارد ریال آن به مجریان طرح پرداخت شده است. وی افزود: در این مدت 69 میلیارد ریال نیز برای آماده‌سازی طرح‌های یاد شده پرداخت شده است.
اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت فیزیکی طرح‌های مسکن مهر بر اساس تسهیلات پرداختی عنوان کرد: هزار و 506 واحد از 12 هزار واحد با 15 درصد پیشرفت در مرحله فنداسیون هستند. وی ادامه داد: 5 هزار و 669 واحد با 55 درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله اتمام سقف هستند، 3 هزار و 476 واحد با 85 درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله سفت‌‌کاری و هزار و 353 واحد در مرحله نازک‌کاری قرار دارند.
اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس، تا پایان سال جاری بیش از هزار واحد از واحدهای مسکونی مهر به متقاضیان واگذار می‌شود. وی همچنین با اشاره به تسهیلات پرداخت شده از سوی بانک مسکن برای به‌سازی و مقاوم‌سازی واحدهای روستایی طی 9 ماه عنوان کرد: از محل این اعتبار تا پایان سال 88 به 3 هزار نفر از متقاضیان مسکن روستایی در مجموع 300 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
اسلامی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز 3 هزار سهمیه این تسهیلات مختص بانک مسکن استان یزد است که در حال حاضر و با معرفی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به تدریج در حال پرداخت به متقاضیان است. وی بیان داشت: سقف تسهیلات مسکن روستایی 100 میلیون ریال و نرخ آن چهار درصد است.
اسلامی یادآور شد: در یک سال اخیر 40 میلیارد و 890 میلیون ریال تسهیلات برای احداث 221 واحد مسکونی در بافت فرسوده شهری نیز پرداخت شده است. وی عنوان کرد: بانک مسکن استان یزد در یک سال اخیر علاوه بر اعطای تسهیلات در بخش‌های یاد شده، هزار و 75 میلیارد و 571 میلیارد ریال تسهیلات نیز در قالب عقدهای مشارکت مدنی، فروش اقساطی، خرید خانه و جعاله به 6 هزار و 974 نفر از شهروندان استان یزد پرداخت کرده است.
اسلامی بیان داشت: مصارف بانک مسکن با عملکرد یاد شده، از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 55 درصد رشد داشته است. وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مطالبات معوقه بانک مسکن استان یزد خاطرنشان کرد: این بانک در حال حاضر نسبت به تسهیلات پرداختی، یک درصد معوقه دارد که این رقم در مقایسه با سایر استان‌ها و حتی سایر بانک‌ها از رتبه خوبی برخوردار است.
اسلامی اظهار داشت: باک مسکن برای تحقق اهداف دولت در بخش مسکن در سال جاری، اعطای تسهیلات به بخش مسکن به ویژه مسکن مهر و روستایی را در اولویت قرار داده است.

 
به اولین پایگاه اطلاع رساني تعاوني مسكن های سراسر کشور خوش آمديد! اين پایگاه جهت اطلاع رساني در مورد تعاوني هاي مسكن مهر و غير مهر، براي تمامي هموطنان عزيز افتتاح گرديده است، از اين پس تمامي مجامع عمومی ،اطلاعيه ها و اخبارهاي مربوط به تعاوني هاي مسكن را در اين سايت مي توانيد به صورت روزانه مشاهده نماييد.

به اطلاع کاربران گرامی می رساند :

- ثبت نام در این پایگاه اطلاع رسانی کاملاً رایگان می باشد.
- تمامی اطلاعات دریافتی از سوی کاربران در این سایت کاملاً محرمانه خواهد بود.
- این پایگاه صرفاً جهت اطلاع رسانی و آگاهی دادن به اعضاء تعاونی های مسکن بوده و وابسته به هیچ ارگان و یا گروه خاصی نمی باشد و کاملاً از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.
- تمامی مطالب مندرج در این سایت از منابع معتبر گردآوری می شود و این سایت در قبال محتوای آنها هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
- مسئوليت درج آگهي در این سايت با آگهي دهنده مي‌باشد.


نکات پیشنهادی که عضو یک تعاونی مسکن باید بداند :

- خواندن اساسنامه شرکت های تعاونی مسکن مصوب وزارت تعاون (موجود در سایت)
- خواندن اساسنامه و یا اصلاحیات شرکت تعاونی مسکنی که در آن عضو هستید
- شرکت در مجامع عمومی تعاونی مسکن (مهم)
- خواندن آئین نامه نحوه تشکیل مجامع عمومی وزارت تعاون (موجود در سایت)
-آشنایی با بخشنامه های وزارت تعاون در خصوص تعاونی های مسکن
-قبل از خریداری امتیاز تعاونی مسکن ها حتماً درباره امتیاز ، تعاونی و پروژه مورد نظر اطلاعات لازم را کسب نمائید و استعلام های لازم را از مراجع ذیصلاح بعمل آورید.
- اجتناب از پرداخت وجوه نقد به تعاونی مسکن ها و در صورت لزوم رسید با امضاء مدیر عامل و مهر تعاونی دریافت نمائید
- از مدارک تحویلی به دفاتر تعاونی حتماً کپی تهیه نمائید دقت کنید داشتن کپی از مدارک بسیار مهم می یاشد.
- توجه داشته باشید چنانچه فیشی را به حساب تعاونی خود واریز می کنید حتماً در فیش نام خود را به طور خوانا و بدون قلم خوردگی بنویسید و از آن چند برگ کپی تهیه نمائید و در صورت تحویل آن به تعاونی رسید دریافت نمائید.
نرم افزار تعاونی مسکن

محل تبلیغ شما

ثبت نام مسکن مهر

کاربران
عضويت عضويت:
آخرين كاربر جديد آخرين ها: فارس
روز جديد امروز جديد: 0
ديروز جديد ديروز جديد: 0
تعداد كاربر سرتاسر: 1491

تماس با ما

  جهت تبلیغات با ایمیل زیر مکاتبه نمائید
info@tavoni-maskan.ir

شماره تماس :
09339795539

 
تماس با ما
آمار بازدیدکنندگان
 
 
);